Referent/ka logistiky

Vhodné pro absolventy

 Nástup dle dohody, možný ihned

Náplň práce:

  • úzká spolupráce s centrální expedicí v mateřské firmě v Německu
  • organizace přeprav,  komunikace s dopravci a jednotlivými expedičními středisky
  • správa vratných obalů a paletových kont
  • spolupráce s týmem kolegů operativního nákupu
  • kontrola a schvalování faktur za dopravu
  • udržování a posilování vztahů s dodavateli
  • evidence dat dodavatelů v SAP
  • spolupráce na nákupní strategii spol. včetně řízení dodavatelů
  • spolupráce na nákupním marketingu – analýza průzkumu trhu
  • aktivní vyhledávání nových dodavatelů
  • řešení dodavatelských reklamací
  • pravidelný reporting a analýzy nadřízenému zaměstnanci

Očekáváme:

  • SŠ, VOŠ, VŠ
  • komunikativní znalost AJ podmínkou
  • znalost NJ výhodou
  • samostatnost, aktivní přístup, kooperace
  • řešení problémů, orientace v informacích
  • analytické myšlení, organizování práce
  • výborná znalost PC
  • znalost prostředí SAP výhodou
  • právní a ekonomické povědomí
  •  profesionální jednání ve styku se zákazníky, obchodními partnery a kontrolními orgány v souladu s   platnou legislativou

Nabízíme:

  • Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
  • Finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
  • Zaměstnanecké benefity - 13. + 14. plat, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění, firemní akce...

Kontakt:

Vpřípadě Vašeho zájmu, zašlete svůj životopis v ČJ, AJ nebo NJ zasílejte na email: kariera@novus.cz

Pro přihlášení můžete také využít online dotazník na webu www.novus.cz v sekci kariéra