NOVUS Česko, s.r.o.

Raspenava 191
464 01 Raspenava
Czech Republic

IČ: 25427504
DIČ: CZ25427504

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 19682.

Kontakty na jednotlivá oddělení

Miroslav Šveněk, Výkonný ředitel

Markéta Erbanová, DiS., Asistentka výkonného ředitele

tel.: 482 360 394
e-mail: m.erbanova@novus.cz

Mgr. Žofie Sandtmann, Personalistka

tel.: 482 360 306, 601 159 016
e-mail: z.sandtmann@novus.cz

Pavla Ficbauerová, Personalistka a mzdová účetní

tel.: 482 360 389
e-mail: p.ficbauerova@novus.cz

Jiří Veselý, Obchodní zástupce

tel.: 482 360 392, 482 360 386
mobil: 774 360 751
e-mail: j.vesely@novus.cz

Bc. Petra Kosinová, Referentka obchodu

tel.: 482 360 392
mobil: 777 760 392
e-mail: p.kosinova@novus.cz

Zuzana Fajaková, Referentka obchodu

tel.: 482 360 386
e-mail: z.fajakova@novus.cz

Ing. Hana Blaháčková, Specialista marketingu

tel.: 482 360 387
e-mail: h.blahackova@novus.cz

Ing. Jiří Liška, Vedoucí obchodu EMCO

tel.: 482 360 300
mobil: 774 360 755
e-mail: j.liska@novus.cz

Martin Volf, Obchodní zástupce

mobil:

e-mail: m.volf@novus.cz

Veronika Lamačová, Referentka obchodu

tel.: 482 360 750
e-mail: v.lamacova@novus.cz

Denisa Limportová, Referentka obchodu

tel.: 482 360 302
e-mail: d.limportova@novus.cz

Jana Jožáková, Designer logo rohoží

tel.: 482 416 630
e-mail: j.jozakova@novus.cz

Cornelia Novotná, Referentka nákupu

tel.: 482 360 308
e-mail: c.novotna@novus.cz

Vendula Kanioková, Referentka nákupu

tel.: 482 360 309
e-mail: v.kaniokova@novus.cz

Martina Vondráčková, Vedoucí logistiky

tel.: 482 360 397
e-mail: m.vondrackova@novus.cz

Ladislav Zeman, Vedoucí skladu EMCO

tel.: 482 360 760
e-mail: l.zeman@novus.cz

Jiří Gröger, Vedoucí skladu NOVUS

tel.: 482 416 623
e-mail: j.groger@novus.cz

Roman Kobera, Vedoucí skladu DAHLE

tel.: 482 360 406
e-mail: r.kobera@novus.cz

Faktury: faktury@novus.cz

Eva Kopalová., Finanční účetní

tel.: 482 360 382
e-mail: e.kopalova@novus.cz

Pavel Neumann, Vedoucí technické podpory

tel.: 482 416 640
e-mail: p.neumann@novus.cz

Miloslav Konývka, Technik

tel.: 482 416 643
e-mail: m.konyvka@novus.cz

Věra Albertová, Referent technické podpory

tel.: 482 416 641
e-mail: v.albertova@novus.cz

Mgr. Žofie Sandtmann, Personalistka

tel.: 482 360 306
e-mail: z.sandtmann@novus.cz

Značky