Operátor Dahle - plechy

Náplň práce:
Obsluha lisů
Práce na pile a brusce
Obsluha bodovek
Samostatné vykonávání zadaných úkolů dle příkazu přímého nadřízeného
Výroba v požadované kvalitě a kvantitě
Zodpovědnost za separaci shodných a neshodných dílů (evidence neshodných dílů)

Očekáváme:
SOU nebo SŠ v technickém oboru
Orientaci v technických výkresech
Měření posuvným měřítkem
Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
Svářečský průkaz výhodou

Nabízíme:
Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
Odborný a osobnostní rozvoj (odborné semináře, jazykové kurzy)
Finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
Zaměstnanecké benefity - 13. + 14. plat, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění, věrnostní a životní
Smlouvu na hlavní pracovní poměr
Práci v jednosměnném provozu

Nástup:
Nástup dle dohody, možný ihned
Pokud máte o tuto pozici zájem, vyplňte online dotazník  zde nebo svůj životopis zašlete na email: z.brunclikova@novus.cz