Designer logo rohoží

Designer/ka logo rohoží

Náplň práce

  • vytváření designu logo rohoží
  • práce v programech Corel Draw a Photoshop
  • komunikace s mateřskou společností
  • občasná spolupráce při vytváření PR propagačních materiálů

Očekáváme

  • SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • výbornou práci na PC, znalost programů Photoshop,Corel Draw
  • pečlivost, zodpovědnost, cit pro design a barvy
  • flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, pracovitost

Nabízíme

  • zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
  • odborný a osobnostní rozvoj (odborné semináře, jazykové kurzy)
  • finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
  • zaměstnanecké benefity - pružná pracovní doba, 13.+14. plat, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění...

Nástup

  • Pokud máte zájem o tuto pozici, vyplňte online dotazník na stránkách www.novus.cz /kariéra, nebo svůj životopis zašlete na e-mail: z.sandtmann@novus.cz
  • Dohodou, možný ihned