Kvalita

Mezi hlavní priority společnosti NOVUS Česko s.r.o. patří dosahování nejvyšší úrovně kvality a bezpečnosti našich výrobků v oblasti výroby a prodeje kancelářské a upevňovací techniky, systému pro úsporu místa, skartovačů, řezaček, vstupních rohožkových systémů, čistících systémů, kobercových rohoží a bazénových roštů, vedoucí ke splnění potřeb a očekávání našich zákazníků.

Společnost NOVUS Česko s.r.o. má pravidelně auditovaný certifikovaný systém řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001, systém environmentálního managementu v souladu s normou ČSN EN ISO 14001. Skartovače, z výrobního sortimentu DAHLE, jsou držitelem certifikační známky GS.

Systém kvality je založen na definovaných požadavcích normy, jako je neustálé zlepšování procesů, prevence, předcházení opakovaných problémů. Nemalý důraz je kladen i na rychlost reakce při zjištění problémů a na rychlost nápravy.

Velké finanční prostředky jsou investovány též do dalšího vzdělávání a zdokonalování zaměstnanců z důvodu zvyšování kvalifikace.

Celková stabilita společnosti NOVUS Česko s.r.o., její budoucnost a ziskovost je založena na neustále zlepšující se dynamice jednotlivých pracovišť a na snižování interních a externích reklamací.

Certifikace dle normy:

  • Certifikační známka GS – skartovače z výrobního sortimentu DAHLE

 

Politika pro oblast kvality, životního prostředí a bezpečnosti

V celém koncernu Emco Group je jednotný přístup k politice pro oblast kvality, životního prostředí a bezpečnosti. Tento přístup upravuje dokument "Politika pro oblast kvality, životního prostředí a bezpečnosti".