Účetní

Zajímáte se o finance a ekonomiku? Chcete se v tomto oboru uplatnit, i když Vám chybí pracovní zkušenosti? Naučíme Vás vše, co potřebujete! Přihlaste se do výběrového řízení na pozici "finanční účetní".

Náplň práce:
Zadávaní a účtování přijatých faktur v SAP
Spolupráce s kolegy z ostatních oddělení
Spolupráce s hlavní účetní při účetní uzávěrce
Zpracování faktur tuzemských a zahraničních dodavatelů
Zpracování běžné účetní agendy - pokladna, cestovní příkazy, upomínky

Očekáváme:
SŠ nebo VŠ ekonomického směru
Mírně pokročilou znalost německého jazyka
Znalost anglického jazyka výhodou
Uživatelskou znalost MS Office
Vytrvalost v dosahování cílů
Schopnost plánovat a stanovovat si priority
Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
Chuť učit se novým věcem a posouvat se dopředu

Nabízíme:
Perspektivní práci vhodnou i pro absolventy
100% zaškolení a průběžné vzdělávání v oboru
Profesní a osobnostní rozvoj (odborné semináře, jazykové kurzy)
Finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
Možnost kariérního růstu
Zaměstnanecké benefity: 13. a 14. plat, pět týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní Připojištění, věrnostní, životní a svatební bonus...
Smlouvu na hlavní pracovní poměr, pružnou pracovní dobu
Práci v přátelském kolektivu

Nástup:
Dle dohody, možný ihned
Pokud Vás náš inzerát zaujal, zašlete svůj životopis na e-mail: z.sandtmann@novus.cz