Specialista EMS a BOZP/ PO

Náplň práce:

  • Zajišťuje dodržování zákonných norem, jejich aktualizaci a implentaci v oblasti EMS, BOZP a PO
  • Posuzuje, hodnotí a určuje rizika v oblasti EMS, BOZP a PO, pdává návrh na jejich eliminaci
  • Provádí preventivní prohlídky závodu, prověrky sytémů, správu auditů EMS, BOZP a PO, analyzuje neshody a podává návrhy na nápravná opatření
  • Spolupracuje s příslušnými úřady a externími partnery
  • Spolupracuje s odděleními napříč celou společností, účastní se porad
  • Provádí školení zaměstnanců, podílí se na vytvoření návrhu plánu školení v oblasti EMS, BOZP a PO
  • Vytváří statistiky, přehledy a pravidelně informuje vedení spol. o stavu v oblasti  EMS, BOZP a PO
  • Zodpovídá za vedení a aktualizaci dokumentace související s EMS, BOZP a PO
  • Navrhnout zlepšení v oblasti EMS, BOZP a PO
  • Účastní se požadovaných školení
  • Účastní se a spolupodílí se na organizaci auditů, kontrol a návštěv třetí stranou
  • Eviduje chemické látky a BL a řídí provoz chemického skladu
  • Zajišťuje agendu spojenou se šetřením pracovních úrazů a správou nápravných opatření
  • Zpracovává provozně bezpečnostní předpisy pro stroje, zařízení a technické prostředky
  • Eviduje a aktualizuje pravidelné revize a kontroly
  • Zodpovídá za tlakové nádoby, plynová a elektrická zařízení
  • Řídí odpadové hospodářství
  • Podílí se na tvorbě politik a strategií v oblastech EMS, BOZP a PO

Očekáváme:

  • SŠ s maturitou /VŠ vzdělání technického směru
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v oblastech BOZP, PO a EMS
  • Komunikační, organizační, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • Praxe na odborné pozici alespoň 2 roky
  • Znalos norem ISO 14001 a 45001
  • Zájem a chuť se učit novým věcem a rozvíjet se, aktivní zájem o problematiku BOZP a PO
  • Německý jazyk výhodou
  • MS Office na uživatelské úrovni

Nabízíme:

  • Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
  • Finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
  • Prémie závislé na obratu z obchodu
  • Zaměstnanecké benefity - penzijní připojištění, 13. + 14. plat, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, firemní akce

Přihlášení

  •  Nástup březen 2023
  • v případě Vašeho zájmu, zašlete svůj životopis zasílejte na email: m.vondrackova@novus.cz