Tři kroky k výběru správného skartovače

1. Důležité jsou vaše požadavky a účel použití

Prvně je nutné si stanovit účel použití. Závisí totiž na tom, zdali hledáte variantu pro skartování velkého množství papíru, či precizní možnost s nejvyšší ochranou proti obnově dat anebo kompromis v podobě kombinace zmiňovaných způsobů.

2. Šetrnější skartace pro vaše zdraví s DAHLE CleanTEC®

Kopírky, laserové tiskárny, faxy, ale i skartovače představují zdroje jemných částic, které se dostanou do plic a postupně je zanášejí.

Volbou skartovače DAHLE CleanTEC® získáte zařízení vybavené unikátním systémem, který redukuje jejich výskyt v průběhu skartace. Částice jemného prachu jsou zachytávány přímo nad řeznými válci a odváděny rovnou do filtru na zadní straně přístroje.

3. Hledáte kompaktní řešení anebo zařízení pro celou firmu

Skartovače DAHLE nabízíme v různých velikostech. Jednotlivé varianty se vyznačují různým výkonem skartace. Pokud zařízení bude používat malé množství uživatelů, postačí vám zařízení menší – v opačném případě je žádoucí zvolit větší variantu, aby se u skartovače netvořily fronty.

Bezpečné skartování i v malé kanceláři

DAHLE PaperSAFE® jsou perfektní na míru střižené skartovače o objemu 9 až 32 litrů. Vyznačují se nejen vysokým výkonem, ale i tichým a bezúdržbovým chodem. Navíc přístroje o objemu větším než 10 litrů zaručí maximálně bezpečnou skartaci pro dokonalé zabezpečení údajů. Díky funkci AutoFeed také získáte automatizovaný podavač až na 80 listů, který samočinně vtahuje dokumenty a vy se tak zatím můžete věnovat jiné činnosti.