Referent/ka obchodu NOVUS

Obchodní referent/ka s AJ

Náplň práce

  • Vyřizování poptávek zákazníků, vypracování a realizace nabídek
  • Zadávání zakázek do SAP, zadávání a aktualizace cen a objednávek v systému
  • Příprava podkladů pro výběrová řízení, akční nabídky
  • Tvorba statistik, přehledů, analýz a tabulek
  • Plánování a kontrola plnění obratu
  • Komunikace s přepravci
  • Spolupráce s kolegy v obchodním týmu

Očekáváme

  • SŠ nebo VŠ, výhodou ekonomický, obchodní nebo technický směr
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou
  • Znalost německého jazyka výhodou
  • Velmi dobrá znalost na PC (MS Excel, Word)
  • Vytrvalost při dosahování cílů, vlastní motivace dotahovat věci do konce
  • Umění plánovat (dlouhodobě/krátkodobě) a stanovovat priority v denních aktivitách
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • Zaškolení v sídle společnosti včetně produktového školení v Lingenu
  • Uplatnění v mezinárodní společnosti s vybudovanou tradicí a prestižní značkou
  • Motivující systém finančního hodnocení
  •  Možnost kariérního růstu
  • Prémie závislé na obratu z obchodu
  • Zaměstnanecké benefity - pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, 13. + 14. plat, odborná školení

Přihlášení

  • Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete svůj životopis v ČJ a AJ na e-mail: z.sandtmann@novus.cz
  • Nástup: listopad 2017